‘Ali’ye gözdağı vererek, evlilik teklif ettirdim!’

Seda Bakan, Berfu Yenenler’in YouTube programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, “Romantik komedi yapımların aranılan oyuncusuyum diyebilirim ama artık ters köşe yapmak istiyorum. Bir de projelerimde hâlâ aşırı heyecanlanıyorum ve bu duyguyu kaybetmek istemiyorum. Yaşadığım gerginlik her zaman işime yarıyor, beni besliyor diyebilirim” şeklinde konuştu.

“MUTSUZ İNSANLARDAN UZAK DURUYORUM”

Pozitifliğiyle dikkat çeken Bakan, “Ben dramdan beslenebilen bir insan değilim. Mutsuz insanlardan uzak duruyorum” dedi.

“YETENEĞİMİ GÖREMEDİLER”

Sektöre nasıl başladığını anlatan ünlü isim, “Sesim güzel olmadığı için oyuncu olmaya karar verdim. Okul yıllarımda beni hiçbir etkinliğe dahil etmiyorlardı. Bazen öğretmenler veya başkaları yeteneğinizi göremiyor olabilir. Güzel bir örneği olarak gençlere tavsiyem; sen kendine inanıyorsan başaramayacağın şey yoktur” ifadelerini kullandı.

“KENDİMİ FRENLİYORUM”

Sosyal medya paylaşımları ile takipçileri tarafından ‘Evimizin kızı’ olarak adlandırılan Seda Bakan, “O kadar ünlü gibi yaşamıyorum ki. Esnaf kızıyım, hiçbir zaman kendimi birisiymiş gibi görmedim. Çok da doğru bulmuyorum, sonuçta hepimiz insanız. Bazen insan burnunu karıştırmak isteyebilir ya da çocuğunu okuldan pijamayla almak isteyebilir. O durumlarda Seda Bakan olduğum aklıma geliyor ve kendimi frenliyorum” açıklamasını yaptı.

“ALİ’YE ‘BENCE SEN BANA YÜZÜK AL’ DEDİM”

Ali Erel ile 2014 yılında dünyaevine giren, bu ilişkiden iki kızı olan 38 yaşındaki güzel, “Ali’yle Ankara’da tanıştık. Oynadığım proje bitmek üzereydi ve İstanbul’a dönecektim. ‘Bence sen bana yüzük al ve evlenme teklifi et, yoksa bu iş yürümez’ diyerek, gözdağı vermemle evlendik” itirafıyla güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir